Maj 2024 »
PnWtŚrCzPtSoNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  Pb 95
  ON
  Lpg
 
  USD
  EUR
  CHF
 
Google
Baza firm
Wiadomości
Ogłoszenia
Nieruchomości
Motoryzacja
Menu Online
   
Kategoria: Aktualności
epaka.pl Słupsk: szybkie i tanie przesyłki kurierskie
Rozmiar tekstu: A A A
Zwyczaje zakupowe dynamicznie się zmieniają. Coraz rzadziej odwiedzamy sklepy stacjonarne, a coraz częściej zamawiamy zakupy ze sklepów internetowych, w tym z zagranicy. Zarówno kupujący, jak i sprzedający szukają opcji, które pozwolą im sprawnie i tanio nadawać i odbierać paczki. Korzystne rozwiązania oferuje w tym zakresie porównywarka firm kurierskich epaka.pl dostępna również w Słupsku.

Czym jest epaka.pl Słupsk? Jakie usługi oferuje?


epaka.pl oferuje usługi kurierskie, jednak nie jest tradycyjną firmą kurierską. Jest to platforma wysyłkowa, która pozwala na zapoznanie się z ofertami dostępnych przewoźników, porównanie ich między sobą i wybór najlepszej opcji. epaka.pl tworzy sieć franczyzową, oferując swoje usługi poprzez stacjonarne punkty nadań i odbioru oraz internetowo.

epaka.pl Słupsk – oferta
W Słupsku znajdują się 2 stacjonarne punkty nadań i odbioru przesyłek. Oferują one pełny wachlarz profesjonalnych usług kurierskich. W szczególności, w ofercie epaka.pl Słupsk znajdują się:
 • koperty (m.in. do wysyłki dokumentów);
 • paczki (do 70 kg);
 • przesyłki dużych gabarytów, wysyłane na paletach i półpaletach.
Za pośrednictwem epaka.pl Słupsk obsługiwane są zarówno przesyłki krajowe, jak i zagraniczne. Punkty działają codziennie, od poniedziałku do piątku. Szczegóły dotyczące godzin otwarcia, lokalizacji, oferty i listy obsługiwanych przewoźników dostępne są na stronie www: epaka.pl

Dlaczego warto korzystać z usług epaka.pl Słupsk?


Idea epaka.pl polega na zapewnianiu swobodnego dostępu do usług kurierskich. Klienci indywidualni i biznesowi nie muszą już wyszukiwać informacji na temat oferty poszczególnych przewoźników. Wszystkie te informacje dostępne są w jednym miejscu.
Na stronie www: epaka.pl działa porównywarka firm kurierskich. Wystarczy podać podstawowe parametry przesyłki i na tej podstawie wygenerowana zostanie lista dostępnych ofert. Dzięki temu, klienci mają możliwość wybrać opcję, która okaże się najbardziej korzystna, np. w kontekście ceny czy terminu dostarczenia. Tym samym, nie muszą już przywiązywać się do usług jednej firmy przewozowej.

Powody, dla których usługi epaka.pl cieszą się coraz większą popularnością są następujące:
 • kompleksowość oferty – epaka.pl
 • obsługuje wszystkie możliwie formaty przesyłek w kraju i za granicą;
 • bogata oferta przewoźników – epaka.pl
 • współpracuje z większością firm przewozowych, w tym z liderami branży takimi jak DHL, DPD, Fedex, InPost, GLS, UPS, Paczka Orlen;
 • cena – dzięki współpracy z szeroką paletą przewoźników, klienci mają możliwość porównać dostępne oferty i wybrać najtańszą opcję;
 • szybka dostawa – wszystkie przesyłki dostarczane są ekspresowo, nawet w ciągu 24h;
 • zwrot pobrań – w ciągu 1 dnia roboczego;
 • profesjonalne wsparcie przy pakowaniu
 • od sprzedaży materiałów wysyłkowych po dzielenie się wiedzą w jaki sposób bezpiecznie przygotować przesyłkę

>epaka.pl stale rozwija swoją ofertę wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. Efektem tego jest przykładowo One Punkt by Allegro - możliwość odbioru zakupów zrobionych na Allegro już na drugi dzień. W punktach epaka.pl Słupsk można również nadawać i odbierać zakupy z platformy Vinted.

Jak skorzystać z usług epaka.pl Słupsk?


Klienci, którzy chcą skorzystać z usług epaka.pl mogą to zrobić wybierając jedną z dwóch dostępnych opcji.
Pierwsza opcja to skorzystanie z oferty stacjonarnych punktów nadań i odbioru epaka.pl Słupsk. Punkty te, oprócz tradycyjnych usług kurierskich, mają w ofercie materiały, które mogą się przydać przy pakowaniu paczki (np. kartony, taśmy).
Druga opcja to zamówienie kuriera poprzez internet. Wystarczy wypełnić formularz podając podstawowe parametry paczki, wybrać kuriera oraz wskazać adres przekazania przesyłki. Wszystko odbywa się więc sprawnie, bez zbędnych formalności i bez wychodzenia z domu.

epaka.pl Słupsk dla biznesu


Z usług epaka.pl kurier Słupsk mogą również korzystać klienci biznesowi, w tym sklepy internetowe, które stale poszukują możliwości optymalizacji rosnących kosztów wysyłki. Odpowiedzią na te potrzeby są pakiety przesyłek. Klienci do wyboru mają 5 pakietów: od 25 do ponad 200 przesyłek na miesiąc, przy czym im więcej wysyłają, tym niższy koszt jednostkowy wysyłki ponoszą.
Sklepy internetowe mogą również korzystać z przesyłek za pobraniem, tj. na koszt odbiorcy. W przypadku wyboru takiej opcji, kurier otrzyma pieniądze od odbiorcy w momencie dostarczenia przesyłki, które następnie przekaże do punktu wysyłek epaka.pl Słupsk lub bezpośrednio do nadawcy poprzez przelew bankowy.
 
 

Informacje na temat artykułu:
Źródło:eSłupsk
data dodania:2022-04-05
wyświetleń:1643

Copyright 2003-2024 by Studio Reklamy "Best Media". Wszelkie prawa zastrzeżone. Aktualnie On-Line: 16 Gości