Pb 95
  ON
  Lpg
 
  USD
  EUR
  CHF
 
Google
Baza firm
Wiadomości
Ogłoszenia
Nieruchomości
Motoryzacja
Menu Online
   
Kategoria: Sport
F-tb Kusy Szczecin - HIT Kobylnica 28:84
Tak jak sądziliśmy pierwszy mecz Play-off pomiędzy Hitem a Kusym nie przyniósł żadnych emocji. Zawodniczki Kusego nie nawiązały walki z dobrze dysponowanym Hit-em. Trener Pietraś od początku postawił na młode zawodniczki, chciał przećwiczyć zagrywki, nowe ustawienia. Hit mecz w Szczecinie mógł wygrać przewagą nawet 70 pkt., jednak w szeregi dziewczyn z Kobylnicy wkradało się momentami rozluźnienie. Na szczególną uwagę zasługuje dobra gra w obronie. Nasze zawodniczki pozwoliły zdobyć gospodynią tylko 28 pkt. Hit mecz zaczął bardzo dobrze, mocna obrona dawała bardzo dużą liczbę przechwytów, co skutkowało zdobyczami punktowymi. Bardzo kombinacyjna gra, nowe zagrywki spowodowały też sporo strat. Nie zmieniało to jednak obrazu gry. Mecz wyglądał jak bój Dawida z Goliatem. Dużo minut zagrała Agnieszka Zieliński, Jola Wichłacz oraz Iwetta Salachna. Pierwsze dwie zapunktowały na przyzwoitym poziomie. Zieliński dodatkowo zebrała sporo piłek z tablicy.

Jest ona bardzo dobrym zmiennikiem Doroty Marszk. Super duet Hit-u Golemska - Szlachta zagrały po około 15 minut. Trener dał im odpocząć przed ważnym meczem z Liderem Pruszków.

Bardzo dobrze rozgrywała wracająca po chorobie Iza Piętka, która oprócz asyst zanotowała 9 punktów. Do Szczecina nie pojechały: Paszowska i Bejmert. Drugi mecz odbędzie się w Kobylnicy 31 stycznia 09 (sobota) o godzinie 15.00. wcześniej jednak, bo już w najbliższą sobotę o godzinie 15.00 Hit rozegra mecz II rundy w ramach Pucharu Polski Eventim Cup z Liderem Pruszków.

Punkty dla Hitu zdobywały:
Golemska - 18,
Baryło - 16,
Szlachta - 12,
Piętka - 9,
Saidowska - 8,
Jóźwiak - 8,
Zieliński - 7,
Wichłacz - 4,
Marszk - 2,
Dumkiewicz - 0,
Salachna - 0.
 
 
Informacje na temat artykułu:
źródło:eSłupsk
data dodania:2009-01-11
wyświetleń:6799

dodaj swoją opinię:autor:
adres e-mail:
 
Brak Waszych opinii do tego artykułu.
Copyright 2003-2024 by Studio Reklamy "Best Media". Wszelkie prawa zastrzeżone. Aktualnie On-Line: 4 Gości