Pb 95
  ON
  Lpg
 
  USD
  EUR
  CHF
 
Google
Baza firm
Wiadomości
Ogłoszenia
Nieruchomości
Motoryzacja
Menu Online
   
Kategoria: Aktualności
KUPTALON - karty rabatowe dla klientów ze Słupska i okolic
Rozmiar tekstu: A A A
KUPTALON tak nazywa się program rabatowy rozpoczęty 1 sierpnia 2012 w Słupsku.

Karta KUPTALON to słupska karta rabatowa, dająca zniżki w wielu punktach na terenie Słupska i okolic. Z jedną kartą klient ma zniżki w restauracjach, pubach, salonach fryzjersko-kosmetycznych, serwisie samochodowym, myjni samochodowej, kręgielni, siłowni, solarium, można również zrobić tatuaż, skorzystać z fachowej pomocy "złotej rączki", oraz profesjonalnych usług stomatologicznych w rewelacyjnych cenach – to trzeba sprawdzić samemu! A to tylko niektóre z naszych propozycji - mówi pomysłodawca programu.

Dokładny wykaz miejsc, w których można otrzymać rabat, dostępny jest na stronie internetowej www.kuptalon.pl.

Liczba partnerów z tygodnia na tydzień rośnie. Zniżki sięgają średnio 30-40%. Kupując Kartę KUPTALON za jedyne 25 zł, można bez żadnych limitów korzystać z rabatów przez cały miesiąc przygotowanych specjalnie dla Posiadaczy Karty.

Posiadaczem Karty może stać się każdy, bez względu na wiek. Aby uzyskać rabat wystarczy przed dokonaniem zakupu pokazać sprzedawcy bądź przedstawicielowi (pracownikowi) Partnera Projektu Kartę KUPTALON. Mając kartę KUPTALON i wykonując już pierwszą transakcję u jednego z Partnerów KUPTALON może zwrócić się całkowity jej koszt! - a karta ważna jest miesiąc i do wielu Partnerów i bez ograniczeń.

Karty rabatowe klienci mogą nabyć na stronie internetowej www.kuptalon.pl w zakładce kup kartę, po dokonaniu płatności kurier bezpłatnie dostarczy kartę na wskazany adres z formularza wysyłki na terenie Słupska w ciągu jednego dnia.

Z organizatorami akcji można skontaktować się pod nr tel. 880 520 880, 530 55 55 11 lub wysyłając e-mail: kuptalon@kuptalon.pl.

UWAGA KONKURS!
Pięć pierwszych osób, które wyśle do nas wiadomość e-mail na adres kuptalon@kuptalon.pl ze swoimi danymi, zatytułowaną KUPTALON-ESLUPSK otrzyma karty rabatowe na cały miesiąc za darmo.
 
 

Informacje na temat artykułu:
Źródło:eSłupsk
data dodania:2012-08-03
wyświetleń:6132

Copyright 2003-2023 by Studio Reklamy "Best Media". Wszelkie prawa zastrzeżone. Aktualnie On-Line: 12 Gości