Pb 95
  ON
  Lpg
 
  USD
  EUR
  CHF
 
Google
Baza firm
Wiadomości
Ogłoszenia
Nieruchomości
Motoryzacja
Menu Online
   
Kategoria: Aktualności
Cyrk Zalewski w Słupsku - KONKURS!
Rozmiar tekstu: A A A
8 lipca (niedziela) największy i najbardziej znany w Polsce cyrk - Cyrk Zalewski wystąpi w Słupsku. To część 10 - miesięcznej trasy po Polsce, podczas której cyrkowy namiot Zalewskich stanie w ponad 200 miastach, ich artyści zagrają ponad 250 przedstawień, które zobaczy niemal 300 tys. widzów.

Sezon 2012 będzie wyjątkowy. W tym roku przypada bowiem 20 - lecie istnienia Cyrku Zalewski. Ogromny rozmach organizacyjny, najwyższy poziom artystyczny, profesjonalna oprawa i najlepsi artyści, od wielu lat są wizytówką Zalewskich. Jednak z okazji okrągłej rocznicy pracy artystycznej właściciele cyrku za punkt honoru wzięli udowodnienie całej Polsce, że nie mają sobie równych. Dla swoich widzów i wielbicieli przygotowali atrakcje, jakich Polska dotąd nie widziała. Z okazji 20-lecia cyrku Kamil Zalewski (Książę Cyrkowców) wraz ze swoim zespołem przygotował WIELKIE SHOW ILUZJI. Po wielu miesiącach ciężkich prób, przygotowań choreografii, skomplikowanych elementów technicznych, oprawy muzycznej i rekwizytów - powstał spektakl iluzjonistyczny na najwyższym światowym poziomie.

Elementy ryzyka zapewni El Diablo, linoskoczek balansujący bez zabezpieczenia nad... klatką z lwami. Po raz pierwszy w Polsce wystąpią także artyści z Ekwadoru i Kolumbii - duet DIORO, którzy swoim kołem śmierci sprawią, że widzowie na parę chwil wstrzymają oddech. W programie wystąpi także wspaniała Inka Kalachevska (trapez), uczestniczka półfinałów "Mam Talent", a także clown Puccino, żonglujący nogami Jan Navratill, a także lwy, konie, wielbłądy, kozy, a nawet jeżozwierze...

W tym roku w zabawę na arenie mogą włączyć się także widzowie. Dla chętnych i odważnych konkurs jazdy na koniu... z którego dość łatwo spaść... - Serdecznie zapraszamy do oglądania naszych przedstawień w całej Polsce. Mogę zapewnić, że nie będziecie Państwo zawiedzeni, a sztuka cyrkowa w naszym wykonaniu, dostarczy Państwu i Waszym dzieciom wspaniałych wrażeń - mówi Ewa Zalewska, właścicielka Cyrku Zalewski i była artystka-akrobatka.

Cyrk Zalewski to największy i najbardziej znany cyrk w Polsce. Cyrkowe korzenie rodziny sięgają niemal 200 lat wstecz (8 pokoleń). We współpracy z Cyrkiem Zalewski powstał emitowany na antenie Polsatu program „Gwiezdny Cyrk“ z udziałem artystów cyrku i polskich celebrytów. Cyrk doczekał się także wielu publikacji w prasie kolorowej - artykułów i sesji zdjęciowych. Cyrk Zalewski jest członkiem European Circus Association.

Kamil Zalewski jest synem Stanisława i Ewy Zalewskich - twórców Cyrku Zalewski. Zalewscy są jednocześnie pomysłodawcami i organizatorami największej imprezy cyrkowej w Polsce - Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej.

W Słupsku Cyrk Zalewski wystąpi w niedzielę, 8 lipca o godz. 16:00, ul. Rybacka/Park Miejski.

UWAGA KONKURS!
Dla naszych czytelników mamy 6 podwójnych zaproszeń (dla osoby dorosłej z dzieckiem do 10 roku życia). Aby dostać zaproszenie proszę o przesłanie na nasz adres e-mail info@eslupsk.pl odpowiedzi na pytanie:

Który jubileusz świętuje w tym roku Cyrk Zalewski?

Pierwsze 6 osób które prześle do nas prawidłową odpowiedź otrzyma zaproszenie.
 
 

Informacje na temat artykułu:
Źródło:eSłupsk
data dodania:2012-06-29
wyświetleń:5960


dodaj swoją opinię:autor:
adres e-mail:
 

20
Dodano: 4.07.2012 14:16:41, Autor: ewelina

Copyright 2003-2020 by Studio Reklamy "Best Media". Wszelkie prawa zastrzeżone. Aktualnie On-Line: 19 Gości