Lipiec 2018 »
PnWtŚrCzPtSoNd
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  Pb 95
  ON
  Lpg
 
  USD
3,70 zł
  EUR
4,30 zł
  CHF
3,69 zł
 
Google
Baza firm
Wiadomości
Ogłoszenia
Nieruchomości
Motoryzacja
Menu Online
   
Kategoria: Aktualności
Castorama Tour już niebawem w Słupsku
Rozmiar tekstu: A A A
Fot. castorama.pl
Już 2 lipca, w niedzielę, w Słupsku Castorama Polska zorganizuje kolejną imprezę miejską w ramach jubileuszowego cyklu wydarzeń związanych z 20-leciem działalności sieci. Pracownicy firmy, m.in. wraz aktorem Rafałem Rutkowskim pojawią się na Placu Zwycięstwa by inspirować i podpowiadać mieszkańcom, jak ulepszać domy. Organizatorzy planują wiele atrakcji, w tym warsztaty, konkursy i koncerty.

Castorama Polska świętuje w tym roku swoje 20-lecie. W związku z jubileuszem organizuje w te wakacje serię wydarzeń specjalnych w 10 miastach w Polsce. Dzięki nim firma chce w wyjątkowych okolicznościach inspirować mieszkańców do ulepszania swoich mieszkań, domów i ogrodów, a przy tym zapewnić im dobrą zabawę.

„Cieszę się, że przy okazji naszego jubileuszu będziemy mogli spotkać się z mieszkańcami Słupska poza naszym sklepem. Przygotowaliśmy dla nich wiele ciekawych atrakcji. Jestem przekonany, że podczas wydarzenia Słupszczanie spędzą czas w miłej, wakacyjnej atmosferze, a przy tym uzyskają wiele ciekawych informacji na temat domów, mieszkań i ogrodów. Organizując te wydarzenie, chcemy podziękować mieszkańcom miasta za wspólne lata oraz zaufanie i sympatię, którą nas darzą. – mówi Mariusz Potorski Dyrektor Sklepu Castorama Słupsk.

Jednym z ważnych elementów wydarzenia będzie charakterystyczna ciężarówka Castoramy, która 2 lipca zawita w Słupsku. W jej składanej naczepie Castorama zaaranżowała pokazowy salon, kuchnię, dwie łazienki oraz niewielki przedpokój o łącznej powierzchni 75 m². Każdy z mieszkańców będzie mógł zapoznać się z zastosowanymi wewnątrz pomysłowymi rozwiązaniami dla domu i dowiedzieć się więcej na ich temat od pracowników słupskiego sklepu.

Zespół, który na co dzień pomaga klientom podczas zakupów, będzie też dzielił się z mieszkańcami swoją wiedzą i pasją również w innych strefach. Pracownicy poprowadzą m.in. strefę porad oraz warsztatów dla dorosłych. Organizatorzy przewidzieli także strefy relaksu oraz szereg rozrywek. Na scenie pojawi się m.in. aktor Rafał Rutkowski.

Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci. Pracownicy Castoramy poprowadzą uwielbiane przez wszystkich warsztaty dla dzieci Majsterkowo, podczas których najmłodsi będą mieli szansę spróbować swoich sił w pracach ogrodniczych, budowaniu drewnianych zabawek, dekorowaniu i malowaniu.

Castorama wspiera inicjatywy miejskie
Od 20 lat Castorama pomaga klientom wprowadzać zmiany w domach, mieszkaniach i ogrodach, a także chętnie angażuje się w inicjatywy ważne dla jej sąsiadów. Istotną częścią wydarzenia w Słupsku, jak i w pozostałych miastach, będzie rozstrzygnięcie projektu społecznego, który odbywa się pod hasłem „Razem Damy Radę”. Od 19. czerwca mieszkańcy Słupska mogą głosować na 1 z 3 inicjatyw, mogących pozytywnie wpłynąć na życie w ich mieście.

„Wraz z przedstawicielami Urzędu Miasta, którym bardzo dziękujemy za zaangażowanie w nasz projekt, wybraliśmy trzy inicjatywy, które mogą pozytywnie wpłynąć na życie w Słupsku. Jestem przekonany, że każdy z tych projektów jest ciekawy. Realizacja tego, który zwycięży, z pewnością sprawi naszemu zespołowi dużo satysfakcji. Teraz to od mieszkańców zależy, którą z inicjatyw wykonamy. mówi Mariusz Potorski Dyrektor Sklepu Castorama Słupsk.

Zgłoszone projekty
Pierwszą ze słupskich inicjatyw społecznych, na którą mogą głosować mieszkańcy miasta jest modernizacja i doposażenie terenu rekreacyjnego wokół Przedszkola Miejskiego nr 11 „Calineczka”. Inicjatorem przedsięwzięcia jest Dyrekcja tej placówki. Przedszkole, które wychowuje swoich podopiecznych w duchu proekologicznym, prospołecznym i prozdrowotnym, chce zapewnić swoim wychowankom i gościom jak najlepsze warunki do bezpiecznej edukacji i zabawy na świeżym powietrzu. Dzięki wsparciu pracowników Castoramy teren otaczający przedszkole będzie mógł wreszcie odzwierciedlać otwarty i przyjazny charakter placówki.

Drugim projektem, na który mogą głosować mieszkańcy Słupska jest Ogródek Sensoryczny przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. UNICEF i Ośrodku Sportowo-Rekreacyjnym im. T. Gwiżdża. Pierwsza z tych instytucji, która jest również inicjatorem projektu, chce aby w jej pobliżu powstał ogród sensoryczny, czyli miejsce, którego terapeutyczne właściwości mogą pozytywnie oddziaływać zarówno na osoby zdrowe, jak i wymagające specjalnej opieki. Dzięki temu projektowi, poprzez kontakt z naturą, wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz inni mieszkańcy zyskają możliwość wyciszenia się, odpoczynku fizycznego oraz psychicznego, a jednocześnie będą mogli otworzyć swoje zmysły na zupełnie nowe doznania.

Trzecim projektem jest rozbudowa Ogródka Kulturalnego i Podwórka Kulturalnego znajdującego się przy ul. Niedziałkowskiego 5a w Słupsku. Oba te miejsca odgrywają już dużą rolę w życiu wielu okolicznych mieszkańców. Dzięki nim możliwe jest przedstawienie młodym ludziom alternatywnych i pożytecznych metod spędzania wolnego czasu i zachęcanie ich do uczestniczenia w lokalnym życiu kulturalnym. Przedstawiciele Słupskiego Ośrodka Kultury chcą zatem ulepszyć i rozbudować te miejsca, by mogły w jeszcze większym stopniu pozytywnie wpływać na życie mieszkańców.

Mieszkańcy Słupska mogą głosować na wybrany projekt na stronie razemdamyrade.castorama.pl, w sklepie Castorama Słupsk oraz podczas wydarzenia Castorama Tour. Impreza w Słupsku odbędzie się 2 lipca 2017 r. na Placu Zwycięstwa , w godzinach 10.00. – 20.00. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich mieszkańców. Więcej informacji na jego temat znaleźć można na stronie 20latrazem.castorama.pl.
 
 

Informacje na temat artykułu:
Źródło:eSłupsk
data dodania:2017-06-30
wyświetleń:600


dodaj swoją opinię:autor:
adres e-mail:
 
Brak Waszych opinii do tego artykułu.
Copyright 2003-2018 by Studio Reklamy "Best Media". Wszelkie prawa zastrzeżone. Aktualnie On-Line: 9 Gości