Czerwiec 2024 »
PnWtŚrCzPtSoNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  Pb 95
  ON
  Lpg
 
  USD
  EUR
  CHF
 
Google
Baza firm
Wiadomości
Ogłoszenia
Nieruchomości
Motoryzacja
Menu Online
   
Kategoria: Aktualności
Jeśli kamerzystą jest wujek
Rozmiar tekstu: A A A
W naszym ślubnym budżecie zabrakło miejsca na kamerzystę, a tak bardzo zależało nam na ślubnym nagraniu? Może ktoś z rodziny ma amatorską kamerkę i lubi nagrywać różne rodzinne uroczystości? Poprośmy więc o utrwalenie kilku najważniejszych ujęć z tego dnia!

Jeżeli kamerę będzie trzymał wujek, czy kuzyn, zróbmy mu listę, którą powinien się kierować. Jako osoba niezajmująca się kręceniem ślubów zawodowo mógłby bowiem coś ominąć. Poprośmy go aby zjawił się u nas w domu zanim pojedziemy do kościoła. Niech utrwali moment błogosławieństwa rodziców, przypinanie welonu (www.suknie-wesele.pl) przez świadkową, czy wiązanie krawata przez ojca. Może także zrobić zbliżenie bukietu, obrączek, czy innych szczegółów naszego ubioru.

W kościele kamerzysta powinien przede wszystkim zachowywać się dyskretnie. Upewnijmy się też, czy nie potrzebuje specjalnego pozwolenia. Niech uwieczni przybyłych gości, ale najważniejszy moment to oczywiście składanie przysięgi. Powinien stanąć tak, żeby było widać jak Młodzi nakładają sobie obrączki i jak ksiądz im błogosławi. Po ceremonii może nagrać sypanie ryżem/pieniędzmi i kilka osób składających życzenia.

Na powinien udać się przed Młodymi, by uwiecznić wnoszenie Panny Młodej przez próg, przywitania chlebem i solą, a potem krojenie tortu, oczepiny, tańce gości i ogólną atmosferę tego wieczora.

Pamiętajmy jednak, że prosząc kogokolwiek o taką przysługę pozbawiamy go możliwości zabawy. Może więc jednak warto jeszcze raz oszacować swój budżet i poszukać profesjonalisty na naszą kieszeń. Pomoże nam w tym serwis www.filmy-wesele.pl.
 
 

Informacje na temat artykułu:
autor:Marta Polak
Źródło:Artykuł sponsorowany
data dodania:2013-04-17
wyświetleń:7842

Copyright 2003-2024 by Studio Reklamy "Best Media". Wszelkie prawa zastrzeżone. Aktualnie On-Line: 24 Gości