Menu Online

Kategoria: Sport
Okazałe zwycięstwo Gryfa
Rozmiar tekstu: A A A
W rozegranym na boisku przy ulicy Zielonej w Słupsku meczu Gryf 95 Słupsk pokonał Gryfa Wejherowo 7:1 (3:0). Pierwszego gola po podaniu Marcina Kozłowskiego już w 3 minucie spotkania zdobył Paweł Kryszałowicz. W 12 minucie po rzucie wolnym do siatki trafił Artur Sarna, ale sędzia gola nie uznał wskazując pozycję spaloną. W 31 oraz 33 minucie meczu po kolejnych świetnych akcjach Kozłowskiego gryfici, a konkretnie Szymon Gibczyński pokonali bramkarza rywali. W 38 minucie główkował Łukasz Król, ale świetną paradą popisał się bramkarz słupszczan, Dariusz Piechota. W ostatniej minucie pierwszej połowy gryfici mieli szansę na podwyższenie wyniku, ale rzutu karnego nie wykorzystał Tomasz Bukowski. W drugiej połowie swoją bramkę strzelił ten, który do tej pory świetnie asystował - Marcin Kozłowski pokonał bramkarza gości w 62 minucie meczu. Wynik spotkania podwyższył w 76 minucie Łukasz Stasiak. Szóstego gola dla słupszczan zdobył Robert Sarnecki w 85 minucie spotkania. Wynik meczu ustalił w 90 minucie Paweł Kryszałowicz. Honorowego gola dla gości zdobył w 73 minucie spotkania Łukasz Król.