Pb 95
  ON
  Lpg
 
  USD
  EUR
  CHF
 
Google
Baza firm
Wiadomości
Ogłoszenia
Nieruchomości
Motoryzacja
Menu Online
   
Kategoria: Aktualności
Policjanci uratowali życie niedoszłemu samobójcy
Rozmiar tekstu: A A A
W trakcie służby policjanci stykają się z różnymi sytuacjami. Niejednokrotnie od ich szybkości działania zależy czyjeś życie. Policyjni negocjatorzy uniemożliwili 32-letniemu mężczyźnie skok z dachu 10 piętrowego budynku przy Al. 3-go Maja w Słupsku. Pijanego mężczyznę przewieziono do Izby Wytrzeźwień. Dzisiaj policjanci wyjaśnią okoliczności tego zdarzenia.

W poniedziałek wieczorem, późnym wieczorem dyżurny słupskiej policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że jakiś mężczyzna chce popełnić samobójstwo - skoczyć z dachu jednego z 10 piętrowych budynków przy Al. 3-go Maja w Słupsku. Dyżurny natychmiast pod wskazany adres skierował patrole oraz inne służby ratowniczo – medyczne.

Na miejsce pojechali również policyjny negocjatorzy, którzy nawiązali kontakt z desperatem. Okazało się, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu.

Miał przy sobie piwo - mówi Robert Czerwinski z biura prasowego słupskiej policji. - W trakcie prowadzonych negocjacji podchodził do krawędzi dachu. Siadał na gzymsie markując zamiar skoku. Pił piwo. Sytuacja stawał się groźna. Negocjatorzy cały czas prowadzili rozmowę z mężczyzną starając się odwieść go od desperackiego czynu. Po półtoragodzinnych negocjacjach niedoszły samobójca zszedł z dachu.

32-latek był pod wpływem alkoholu, miał ponad 0,8 promila. Mężczyzna został zbadany przez lekarzy i przewieziono go do izby wytrzeźwień. Dzisiaj policjanci wyjaśnią okoliczności tego zdarzenia.

Nie jest to pierwszy taki przypadek. 32-latek kilka dni wcześniej w tym samym miejscu również chciał skoczyć z dachu budynku
 
» Oryginalna treść artykułu znajduje się tutaj. «
 
 

Informacje na temat artykułu:
autor:Marcin Kamiński
Źródło:POLSKA Dziennik Bałtycki
data dodania:2009-08-25
wyświetleń:6910

Copyright 2003-2023 by Studio Reklamy "Best Media". Wszelkie prawa zastrzeżone. Aktualnie On-Line: 15 Gości