Pb 95
  ON
  Lpg
 
  USD
  EUR
  CHF
 
Google
Baza firm
Wiadomości
Ogłoszenia
Nieruchomości
Motoryzacja
Menu Online
   
Kategoria: Aktualności
Posprzątaj po swoim psie
Rozmiar tekstu: A A A
WuCePSINKi to pakiety sanitarne, które rozdawane będą w ramach kolejnej edycji słupskiej akcji "Posprzątaj po swoim psie". Celem akcji jest zmiana złych nawyków mieszkańców i promowanie dobrego zwyczaju usuwania psich odchodów po własnym psie.

- W tym roku zakupiono 20 tys. sztuk pakietów higienicznych - mówi Mariusz Smoliński, rzecznik prasowy prezydenta. - Trafią one do administratorów spółdzielni mieszkaniowych, szkół podstawowych i gimnazjów.

Pakiety higieniczne dla czworonogów będą też do wzięcia w Komendzie Miejskiej Policji i Straży Miejskiej. Natomiast mieszkańcy Słupska zainteresowania akcją będą mogli pobrać pakiety higieniczne na parterze Urzędu Miejskiego w Słupsku w Biurze Obsługi Interesanta.

- Obecnie ludzie płacą mnóstwo mandatów za niezebrane psie nieczystości - mówi Waldemar Fuchs, komendant Straży Miejskie w Słupsku. - Właściciel czworonoga może zapłacić nawet 200 zł. Akcja ma również uświadomić mieszkańcom zagrożenia wynikające z zarażenia chorobami odzwierzęcymi przenoszonymi w odchodach, zwłaszcza, że szczególnie narażone na zakażenie są dzieci.
 
» Oryginalna treść artykułu znajduje się tutaj. «
 
 

Informacje na temat artykułu:
autor:Kinga Trubicka-Czapka
Źródło:POLSKA Dziennik Bałtycki
data dodania:2009-07-31
wyświetleń:7206

Copyright 2003-2023 by Studio Reklamy "Best Media". Wszelkie prawa zastrzeżone. Aktualnie On-Line: 11 Gości