Menu Online

Kategoria: Sport
Nokaut w drugiej połowie
Rozmiar tekstu: A A A
Zespół Energii Czarnych Słupsk pokonał w wyjazdowym meczu Victorię Górnik Wałbrzych 89:73 (19:22, 24:19, 19:16, 27:16). Pierwsza kwarta była dość wyrównana i żadna z drużyn nie wypracowała sobie znaczącej przewagi. Od drugich dziesięciu minut meczu obraz gry zaczął się zmieniać na korzyść przyjezdnych, którzy z każdą kolejną akcją pokazywali, że są drużyną lepszą i bardziej poukładaną. Na początku trzeciej kwarty za trzy punkty trafił Bennett, a kolejne punkty zdobywali Mantas Cesnauskis i Bojan Bakić. W ten sposób przewaga Czarnych wzrosła do dziesięciu punktów. Omar Barlett udaną akcją 2+1 sprawił, że na minutę przed końcem meczu goście wygrywali 89:70. Najwięcej punktów dla Górnika (13) zdobył Adam Waczyński, zaś dla gości Demetric Bennett - 18. Graczem meczu wybrano Omara Barletta z Energii Czarnych Słupsk. Było to czwarte z rzędu zwycięstwo podopiecznych Gaspera Okorna.