Maj 2024 »
PnWtŚrCzPtSoNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  Pb 95
  ON
  Lpg
 
  USD
  EUR
  CHF
 
Google
Baza firm
Wiadomości
Ogłoszenia
Nieruchomości
Motoryzacja
Menu Online
   
Kategoria: Aktualności
PKP Intercity S.A. zasponsoruje Energę Czarnych Słupsk
Rozmiar tekstu: A A A
Fot. Urząd Miejski Słupsk
Współpracę sponsorską z klubem Energa Czarni Słupsk rozpoczyna PKP Intercity. W słupskim ratuszu spotkali się: Maciej Kobyliński Prezydent Miasta Słupska, Jan Olech Burmistrz Miasta Ustki, Andrzej Twardowski Prezes Energa Czarnych Słupsk oraz Czesław Warsewicz Prezes PKP Intercity.

Jest mi niezmiernie miło, że udało się nam jako klubowi pozyskać tak fantastycznego, prestiżowego partnera, który będzie z nami na dłużej. - powiedział Prezes klubu, dodał również, że (...) poprzez współpracę z nami będzie pomagał nam się rozwijać i odnosić coraz to lepsze wyniki sportowe. (...) Dzisiejszy dzień jest dla klubu świętem. PKP Intercity jest firmą w dynamiczny sposób rozwijającą się, (...) która poszerza swój zakres działań.

Umowa ma obowiązywać do końca sezonu 2008/2009. Reklama PKP Intercity znajdzie się na koszulkach zespołu już podczas meczu Czarnych z Victorią Górnikiem Wałbrzych.

Przewoźnik pasażerski bardzo aktywnie chce zaangażować się we wspieranie sportu i jego promocję. Dodatkowo Intercity swoją ofertą przewozową chce połączyć Słupsk i Ustkę z głównymi miastami Polski. W nowym rozkładzie jazdy Ex Słupia ma być zestawiony z unowocześnionych wagonów, tak w klasie pierwszej, jak i drugiej. Wychodząc na przeciw turystom, do pociągu będzie włączał również wagon bezprzedziałowy z przeznaczeniem do przewozu rowerów oraz udostępniona ma zostać nowa usługa – przedział dla malucha. Rodzice będą mieli do dyspozycji rozkładany przewijak, miejsce na wózek, cztery siedzenia z pasami bezpieczeństwa oraz stoliczek do karmienia malucha.

Z radością na konferencji o poprawie skomunikowania innych miast Polski ze Słupskiem i Ustką mówili prezydent i burmistrz. Połączenie to wpływa również scalająco na działania w ramach deklaracji Dwumiasta.
 
 

Informacje na temat artykułu:
Źródło:UM Słupsk
data dodania:2008-11-20
wyświetleń:6438

Copyright 2003-2024 by Studio Reklamy "Best Media". Wszelkie prawa zastrzeżone. Aktualnie On-Line: 10 Gości