Menu Online

Kategoria: Sport
Gładkie zwycięstwa Czarnych
Rozmiar tekstu: A A A
Trzy zwycięstwa odnotowały siatkarki Czarnych Słupsk w ramach rozgrywek wojewódzkiej ligi kadetek i juniorek. Najpierw podopieczne Marka Majewskiego w kategorii juniorek wygrały z zespołem Gedanii II Gdańsk 3:1. Przewaga słupszczanek była bardzo wyraźna od pierwszych minut. Jedynie w drugim secie słupszczanki musiały oddać pola rywalkom z Gdańska. Jednak kolejne dwa sety znowu należały do miejscowych, które zdecydowanie pokonały drużynę przyjezdnych. W kategorii kadetek słupskie zawodniczki bez problemów uporały się z zespołem Orła Malbork wygrywając całe spotkanie 3:0.

Sukcesem zakończyło się również kolejne spotkanie kadetek Czarnych Słupsk. Słupszczanki bez najmniejszych kłopotów gładko rozprawiły się tym razem z zespołem MTS Kwidzyn 3:0. Juniorki Czarnych mają duże szanse zagrać w finale wojewódzkich rozgrywek, natomiast zespół kadetek już sobie zapewnił udział w ćwierćfinałowych rozgrywkach mistrzostw Polski.