Pb 95
  ON
  Lpg
 
  USD
  EUR
  CHF
 
Google
Baza firm
Wiadomości
Ogłoszenia
Nieruchomości
Motoryzacja
Menu Online
   
Kategoria: Kronika policyjna
Śmiertelnie ugodziła konkubenta nożem
Do zdarzenia doszło w czasie libacji alkoholowej, podczas której wywiązała się między obojgiem kłótnia. Policjanci zawnioskowali o tymczasowe aresztowanie kobiety. Do zdarzenia doszło w miniony weekend. W niedzielę rano policjanci ze Słupska otrzymali informację o znalezieniu zwłok w jednym z domów w gminie Dębnica Kaszubska. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce i zaczęli pracować ustalaniem dokładnych okoliczności zdarzenia. Grupa dochodzeniowo – śledcza zabezpieczyła ślady, przesłuchano świadków, wykonano oględziny.

Policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło późnym wieczorem w sobotę, podczas odbywającej się w mieszkaniu libacji alkoholowej, w której brały udział 4 osoby. Kiedy spotkanie dobiegało końca doszło do kłótni i awantury pomiędzy 47-latkiem i jego 44-letnią konkubiną. W pewnym momencie kobieta chwyciła za nóż kuchenny i ugodziła mężczyzną w klatkę piersiową. W wyniku poniesionych obrażeń 47-latek zmarł. Lekarz patomorfolog, który przyjechał na miejsce zdarzenia potwierdził przypuszczenia śledczych – 47-letni mężczyzna zmarł w nocy w wyniku pchnięcia nożem.

Policjanci zatrzymali troje uczestników imprezy. Wśród nich byli dwaj mężczyźni w wieku 44 i 21 lat oraz 44-letnia kobieta. Wszyscy to mieszkańcy gminy Dębnica. W chwili zatrzymania byli nietrzeźwi.

Wczoraj Prokurator Rejonowy w Słupsku przedstawił zarzuty 44-latce. Jest ona podejrzana o zabójstwo swojego konkubenta. Grozi jej dożywotnie pozbawienie wolności. Policjanci zawnioskowali o tymczasowe aresztowanie kobiety.
 
 
Informacje na temat artykułu:
autor:Oficer prasowy
źródło:Komenda Miejska Policji
data dodania:2010-08-10
wyświetleń:10212

dodaj swoją opinię:autor:
adres e-mail:
 
Brak Waszych opinii do tego artykułu.
Copyright 2003-2024 by Studio Reklamy "Best Media". Wszelkie prawa zastrzeżone. Aktualnie On-Line: 10 Gości