Pb 95
  ON
  Lpg
 
  USD
  EUR
  CHF
 
Google
Baza firm
Wiadomości
Ogłoszenia
Nieruchomości
Motoryzacja
Menu Online
   
Kategoria: Kronika policyjna
Wychodząc ze sklepu ukradł rower
Wczoraj po południu słupscy policjanci zatrzymali 28-letniego mieszkańca gminy Dębnica Kaszubska podejrzewanego o kradzież roweru. Jak wynika z ustaleń mężczyzna wychodząc z lokalnego sklepu ukradł rower wartości 700 zł, zaparkowany tam przez robiącą zakupy klientkę. Śledczy odzyskali już skradzione mienie, które znajdowało się w mieszkaniu złodzieja.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj po południu pod jednym ze sklepów spożywczych w gminie Dębnica Kaszubska - jedna z klientek tego sklepu wychodząc z zakupami, zauważyła, że zginął jej rower górski, na którym wcześniej tam przyjechała. Jakiś mężczyzna, który wchodził do tego sklepu poinformował ją, że przed chwilą potrącił go jadący bardzo szybko młody rowerzysta. To wzbudziło podejrzenia.

Zawiadomieni o wszystkim policjanci od razu podjęli działania. Przeglądając monitoring sklepowy ustalili wygląd sprawcy. Był nim klient sklepu, który chwilę wcześniej stał w tej samej kolejce przed pokrzywdzoną. Mężczyzna wychodząc ze sklepu wsiadł na rower i pospiesznie uciekł, jak się później okazało w kierunku swojego domu.

Policjanci ustalili jego tożsamość. 28-latek został zatrzymany. Śledczy odzyskali też skradzione mienie, które było w mieszkaniu mężczyzny. Został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
 
 
Informacje na temat artykułu:
autor:Oficer prasowy
źródło:Komenda Miejska Policji
data dodania:2010-05-31
wyświetleń:7621

dodaj swoją opinię:autor:
adres e-mail:
 
Brak Waszych opinii do tego artykułu.
Copyright 2003-2024 by Studio Reklamy "Best Media". Wszelkie prawa zastrzeżone. Aktualnie On-Line: 4 Gości