Pb 95
  ON
  Lpg
 
  USD
  EUR
  CHF
 
Google
Baza firm
Wiadomości
Ogłoszenia
Nieruchomości
Motoryzacja
Menu Online
   
Kategoria: Kronika policyjna
Uratowali człowieka zagubionego w lesie
Zdecydowanie działanie i błyskawiczna reakcja dyżurnego słupskiej komendy miejskiej prawdopodobnie uratowała życie jednemu z mieszkańców gminy Smołdzino. Dzwoniący na telefon alarmowy mężczyzna informował, że stracił orientację w terenie, zgubił się w lesie i nie miał siły iść. 51-latek został odnaleziony i bezpiecznie wrócił do domu.

Tej nocy około godz.: 4.00 dyżurny słupskiej komendy miejskiej otrzymali zgłoszenie,a dzwonił mężczyzna, który poinformował, że zgubił się w lesie w okolicy Gardy Wielkiej tracąc orientację w terenie w drodze do domu. Był bardzo wychłodzony i prosił o pomoc.

Dyżurny natychmiast podjął działania. We wskazane miejsce wysłał radiowóz, a w międzyczasie cały czas rozmawiał przez telefon ze zgłaszającym. Akcję utrudniał fakt, że mężczyzna nie był w stanie dokładnie opisać gdzie się znajduje.

W związku z tym, że drogi były kompletnie nieprzejezdne policjanci zwrócili się o pomoc do jednego z mieszkańców Gardny Wielkiej. Rolnik dysponujący ciągnikiem i doskonale znający topografię okolicy przetarł drogę prosto do zagubionego mężczyzny.

51-latek cały i zdrowy wrócił do domu.
 
 
Informacje na temat artykułu:
autor:Oficer prasowy
źródło:Komenda Miejska Policji
data dodania:2010-01-28
wyświetleń:5943

dodaj swoją opinię:autor:
adres e-mail:
 
Brak Waszych opinii do tego artykułu.
Copyright 2003-2021 by Studio Reklamy "Best Media". Wszelkie prawa zastrzeżone. Aktualnie On-Line: 10 Gości