Pb 95
  ON
  Lpg
 
  USD
  EUR
  CHF
 
Google
Baza firm
Wiadomości
Ogłoszenia
Nieruchomości
Motoryzacja
Menu Online
   
Kategoria: Kronika policyjna
Dozór za rozbój na dostawcy pizzy
Słupscy kryminalni ustalili i zatrzymali dwóch sprawców grudniowego napadu na dostawcę pizzy. Przestępcy bijąc i kopiąc, dotkliwie go pobili, doprowadzili do stanu bezbronności, a następnie zabrali mu zamówioną pizze i pieniądze. Za popełniony rozbój grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce w minionym roku, kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia. Do dyżurnego policji w Słupsku zadzwonił mężczyzna, który twierdził, że został napadnięty przez dwóch nieznanych mu mężczyzn. Okazało się, że pokrzywdzony jest dostawcą pizzy w jednej ze słupskich restauracji. Otrzymał wieczorne zamówienie na ulicę Rybacką. Tam w chwili gdy wysiadał z auta zauważył dwóch mężczyzn szybko zbliżających się w jego kierunku. Przestępcy zaatakowali go bez słowa, bijąc po twarzy i kopiąc dotkliwie go pobili, doprowadzili do stanu bezbronności. Z samochodu zabrali pieniądze i pizze, którą wiózł do klienta.

Kilka minut po napadzie, policjanci rozpoczęli intensywne poszukiwania opisywanych sprawców. Dyżurny podał komunikat wszystkim patrolom na terenie miasta. Działania policjantów na tamtą chwile niestety nie doprowadziły do zatrzymania bandytów.

To że czas nie chroni przestępców potwierdziło się wczoraj. Kryminalni ze Słupska pracując nad tą sprawą wytypowali osoby mogące mieć związek z tym przestępstwem. Trop którym poszli okazał się właściwy. Wczoraj słupscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców tego miasta. 19 i 20 letni słupszczanie zostali już przesłuchani i przyznali się do dokonania zeszłorocznego rozboju na dostawcy pizzy. Sąd zastosował wobec nich dozór policyjny.

Za rozbój grozi im kara od roku do 12 lat pozbawienia wolności.
 
 
Informacje na temat artykułu:
autor:Oficer prasowy
źródło:Komenda Miejska Policji
data dodania:2010-01-20
wyświetleń:6095

dodaj swoją opinię:autor:
adres e-mail:
 

bezedura z tym opisem ... to nie tak heh :D
Dodano: 7.04.2010 9:06:05, Autor: ja

Copyright 2003-2021 by Studio Reklamy "Best Media". Wszelkie prawa zastrzeżone. Aktualnie On-Line: 13 Gości