Pb 95
  ON
  Lpg
 
  USD
  EUR
  CHF
 
Google
Baza firm
Wiadomości
Ogłoszenia
Nieruchomości
Motoryzacja
Menu Online
   
Kategoria: Kronika policyjna
Ukradli kostkę brukową, aby "dociążyć auto"
48 kostek brukowych wartości niespełna 100 zł to wczorajszy łup dwóch słupszczan, którzy postanowili ukraść ją z jednego z placów budowy. Zatrzymani przez policjantów do kontroli drogowej, tłumaczyli, że chcieli jedynie dociążyć samochód po to, aby się im lepiej jechało w zimowych warunkach. Teraz ich sprawą zajmie się sąd grodzki. Wczoraj wieczorem około godziny 22.00 dyżurny słupskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie od jednego z mieszkańców bloku przy ulicy Hubalczyków. Mężczyzna informował, że dwie osoby dokonują kradzieży materiałów budowlanych z jednego z placów budowy. Świadek relacjonował, w jakim kierunku odjeżdżają sprawcy.

Policjanci natychmiast zaczęli działać i zatrzymali auto odpowiadające podanym cechom. Opel omega miał znacznie obciążony bagażnik. Jak się okazało w samochodzie znajdowało się 48 sztuk kostki brukowej, które chwilę wcześniej skradzione zostały z terenu budowy.

Sprawcami okazali się dwaj słupszczanie, tłumaczyli, że chcieli jedynie dociążyć samochód po to, aby się im lepiej jechało w zimowych warunkach.

Teraz zostaną przesłuchani, a ich sprawą zajmie się sąd grodzki. Grozi im kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.
 
 
Informacje na temat artykułu:
autor:Oficer prasowy
źródło:Komenda Miejska Policji
data dodania:2010-01-12
wyświetleń:5266

dodaj swoją opinię:autor:
adres e-mail:
 

jak za komuny ORMO czuwa sory postawa obywatelsa teraz tak sie nazywa TOTALNY BETON!!!!
Dodano: 14.01.2010 22:16:56, Autor: human

Copyright 2003-2021 by Studio Reklamy "Best Media". Wszelkie prawa zastrzeżone. Aktualnie On-Line: 10 Gości