Pb 95
  ON
  Lpg
 
  USD
  EUR
  CHF
 
Google
Baza firm
Wiadomości
Ogłoszenia
Nieruchomości
Motoryzacja
Menu Online
   
Kategoria: Komunikaty
Kto go zna?
Policjanci z Ustki prowadzą czynności identyfikacyjne mężczyzny o nieustalonej tożsamości przyjętego 29 czerwca br. na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Reanimacji Szpitala Wojewódzkiego przy ul. Obrońców Wybrzeża w Słupsku. Z ustaleń policji wynika, że 29 czerwca br. około południa nieprzytomnego mężczyznę leżącego na plaży w Orzechowie odnalazła spacerująca turystka. Mężczyznę przewieziono karetką pogotowia do słupskiego szpitala, gdzie przebywa do chwili obecnej. Do dnia dzisiejszego nie odzyskał przytomności.

Rysopis:
- mężczyzna w wieku 60-70 lat, o tęgiej sylwetce, oczy koloru niebieskiego, włosy siwe średniej długości, nos duży-gruby, uszy duże przylegające,
- nie posiada żadnych widocznych blizn lub tatuaży.

W chwili odnalezienia ubrany był w spodnie garniturowe koloru granatowego w paski, koszulę męską koloru niebieskiego, sweter koloru czarno-siwego zapinany na zamek, czapkę z daszkiem koloru kawa z mlekiem z nadrukiem o treści DIESEL, skarpety koloru szaro jasnego, buty koloru brązowego, pasek do spodni koloru brązowego, bokserki męskie koloru granatowego. Miał przy sobie torbę podróżną a w niej książkę - Pismo Święte, zegarek, okulary lecznicze, mały scyzoryk koloru czerwonego.

Świadków oraz osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny Policja prosi o osobisty kontakt z Komisariatem Policji w Ustce ul. Grunwaldzka 13 (albo z najbliższą jednostka Policji) lub telefoniczny pod numerami 059-8152715, 059-8152706, 059-8152700 lub 112 i 997.
 
 
Informacje na temat artykułu:
autor:Oficer prasowy
źródło:Komenda Miejska Policji
data dodania:2009-07-07
wyświetleń:6500

dodaj swoją opinię:autor:
adres e-mail:
 
Brak Waszych opinii do tego artykułu.
Copyright 2003-2024 by Studio Reklamy "Best Media". Wszelkie prawa zastrzeżone. Aktualnie On-Line: 8 Gości