Motoryzacja
Menu Online

Kategoria: Aktualności
Amber Cup już za nami
Kilka tysięcy kibiców w piątek i sobotę licznie stawiło się w słupskiej hali Gryfia. W V już edycji turnieju Amber Cup. Zwycięzcą turnieju głównego został Blue Moon Szczecin, a Turnieju Gwiazd Wisła Kraków. W hali Gryfia zagrali piłkarze ligowi, weterani i aktorzy. Minutą ciszy uczczono pamięć Jarosława Giszki, byłego piłkarza Gryfa i Wisły Kraków. W swoim pierwszym meczu Turnieju Gwiazd Gryf uległ Wiśle Kraków 0:3 (gole Marcina Kuźby, Olgierda Moskalewicza i Macieja Stolarczyka). W kolejnym meczu słupszczanie pokonali 6:3 zespół Gwiazd Ligi Polskiej (Paweł Kryszałowicz 3, Wojciech Polakowski 3 a dla przeciwników 3 bramki zdobył Filip Burkhardt). Nie wystarczyło to jednak, aby wejść do najlepszej czwórki. W półfinałach najlepsi okazali się Blue Moon Szczecin, którzy mieli w swoim składzie m.in. Kamila Grosickiego, Bartosza Ławę, Wahana Geworjana i Jarosława Chwastka. Na boisku kibice mogli zobaczyć również Sebastiana Milę, Łukasza Trałkę, Piotra Świerczewskiego, Mirosława Szymkowiaka, Jarosława Jakimowicza, Marka Włodarczyka, Kevina Aistona, Pawła Deląga, Piotra Kupichę. W przerwach spotkań odbywały się pokazy słupskich cheerleaderek i freestylefootball. W trakcie imprezy licytowano gadżety, z których dochód został przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.