Motoryzacja
Menu Online

Kategoria: Aktualności
Hit ponownie zwyciężył!
HIT KOBYLNICA w swoim kolejnym wystpie na I ligowym parkiecie pokonał zspół KSKK Koszalin 73:45 (14:11,19:16,16:10,24:8) Hit zaczął mecz od mocnego uderzenia, w 7 minucie meczu było 13-3. Kapitan Hitu Karolina Szlachta zdobyła w tym czasie 7 punktów. Kobyliczanki wyszły do meczu skoncentrowane, grając bardzo dobrze w obronie. Broniły od połowy boiska i wymusiły na Koszaliniakach kilka błędów. W końcówce I kwarty nasze zawodniczki popełniły kilka prostych błędów co wykorzystały przyjezdne zdobywając w ciągu 2 minut aż 8 pkt. Bardzo agresywnie i skutecznie, co zaskoczyło pewnie podopieczne Renaty Dudek zagrała w obronie Dorota Marszk.Druga kwarta zaczęła się od mocnej obrony zawodniczek z Koszalina. Po dwóch celnych rzutach Katarzyny Hrywnej (KSKK Koszalin) goście wyszli na prowadznie 17-16. Trener Pietraś automatycznie zareagował wpuszczając na boisko najbardziej doświadczoną z Kobylniczanek Agnieszkę Golemską, która rzuciła automatycznie za 2 i 3 punkty. Dwa bardzo dobre wejścia pod kosz zakończone zdobyciem punktów zanotowała także Magda Baryło. Kilka przechwytów , dobra obrona w końcówce II kwarty (Dorota Marszk ? 4 przewinienie) i do przerwy gospodynie schodziły z 6 punktową zaliczką (33-27). Pierwsze 6 minut 3 kwarty to popis nieskuteczności Koszalinianek i świetnej gry Hitu. Agnieszka Golemska zdobyła w kilka minut 7 punktów, do tego dołożyła punkty Marta Jóźwiak, Agnieszka Zielińska. Na 2:41 min przed końcem 3 kwarty na tablicy świetlnej był wynik 49:31 dla dziewczyn trenera Roberta Pietrasia. W końcówce tej kwarty Koszlalinianki dorzuciły jeszcze 6 pkt. I po 3 odsłonie było 49:37. Przewaga Hitu lekko stopniała, co bardzo wyraźnie poddenerwowało trenera gospodarzy (2 wzięte czasy w końcówce 3 kwarty). Po ostrej reprymendzie Roberta Pietrasia ostatnie 10 min meczu było popisem zawodniczej Hitu. Pozwoliły rzucić tylko 8 pkt w tej kwarcie Koszaliniakom a same zdobyły 24. Pomimo małego rozluźnienia w 2 kwarcie, związanego poniekąd ze zmianami zawodniczek, Hit pewnie wygrał swój kolejny I ? ligowy występ.