Styczeń 2022 »
PnWtŚrCzPtSoNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  Pb 95
  ON
  Lpg
 
  USD
  EUR
  CHF
 
Google
Baza firm
Wiadomości
Ogłoszenia
Nieruchomości
Motoryzacja
Menu Online
   
Kategoria: Aktualności
Expander już w Słupsku
Expander, najstarsza i jedna z największych w Polsce firm doradztwa finansowego, otwiera oddział w Słupsku. Expander ma już w całym kraju 54 oddziały, a na potrzeby klientów pracuje 250 doradców. Firma zajmuje się bezpłatnie profesjonalnym doradztwem w planowaniu finansów osobistych. Obejmuje ono pomoc przy oszczędzaniu oraz zaciąganiu kredytów. Doradca jest opiekunem klienta: analizuje jego sytuację finansową, wybiera najlepsze produkty oraz pomaga w sfinalizowaniu transakcji. To idealne rozwiązanie zarówno dla osób, które nie mają wiedzy z zakresu finansów, jak i dla tych, którzy nie mają czasu osobiście analizować coraz bogatszej oferty produktów bankowych i inwestycyjnych. Wiedza i doświadczenie doradcy jest szczególnie cenne w okresie niepewności na rynku finansowym, z jaką mamy do czynienia obecnie. W takich warunkach podejmowanie decyzji dotyczących oszczędzania jest wyjątkowo trudne Osoby planujące zakup mieszkania lub domu mogą otrzymać pomoc doradcy, który potrafi porównać skomplikowane oferty kredytów hipotecznych różnych banków. Wybierze on tę, która będzie najlepsza w odniesieniu do potrzeb klienta. Doradcy finansowi firmy Expander znają odpowiedzi na pytania, czy warto nadpłacać raty kredytu mieszkaniowego, czy spłacać kredyt wcześniej i jak powiązać kredyt z inwestycją, aby ta pomogła spłaci kredyt wcześniej. Znają oferty wielu banków w zakresie kredytów hipotecznych i aktualne promocje, więc potrafią dobrać ofertę obecnie najlepszą dla danego klienta.

Może być również tak, że klient posiada już kredyt na mieszkanie i spłaca go regularnie od dość dawna, ale nie jest zadowolony z jego oprocentowania. Doradca doradzi, czy można go zastąpić tańszym, a jeśli tak to, do którego banku warto go przenieść.

Praca doradcy finansowego nie kończy się jednak na doradztwie. Pomaga on klientowi przygotować dokumenty i reprezentuje go w kontaktach z bankami. Prowadzi on sprawę od wyboru oferty do podpisania umowy kredytowej i co ważne, nie jest ograniczony ofertą jednego banku. Dlatego też może równocześnie kierować wnioski o kredyt do kilku banków, aby zaoszczędzić czas klienta i zmniejszyć prawdopodobieństwo otrzymania negatywnej decyzji.

Natomiast, jeśli chcemy oszczędzać na przyszłość dzieci, albo na własną emeryturę lub po prostu korzystnie zainwestować odłożone pieniądze to doradca dobierze ofertę inwestycyjną, uwzględniającą zarówno wielkość środków, jak planowany czas oszczędzania. Dzięki znajomości wielu ofert jest w stanie zaproponować wersję najlepszą, biorąc pod uwagę opłaty, sytuację na rynku, możliwe do osiągnięcia zyski i korzyści podatkowe. Dlatego też warto skorzystać z pomocy Expandera planując oszczędzanie.

Expander w Słupsku:
ul. Mickiewicza 49, 76-200 Słupsk. Z Doradcą Expandera można się umówić dzwoniąc na infolinię 0-801 67 00 00.
 
 
Informacje na temat artykułu:
autor:Marek Korniago
źródło:eSłupsk
data dodania:2008-04-03
wyświetleń:5162

dodaj swoją opinię:autor:
adres e-mail:
 
Brak Waszych opinii do tego artykułu.
Copyright 2003-2022 by Studio Reklamy "Best Media". Wszelkie prawa zastrzeżone. Aktualnie On-Line: 8 Gości